Spegel med konsolbord Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, fasettslipat spegelglas, bordet skyltmärkt NK 0720 240810, bordet med stenskiva, dekor av lejontassar i mässing, spegelns mått ca 192x77, bordets mått höjd 66, 78x33 cm
Smärre fanérskador o fanérbortfall
349026
2015-12-15