Spegel med konsolbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, fasettslipat spegelglas, bordet skyltmärkt NK 0720 240810, bordet med stenskiva, dekor av lejontassar i mässing, spegelns mått ca 192x77, bordets mått höjd 66, 78x33 cm

Smärre fanérskador o fanérbortfall

349026

2015-12-15