Gösta Werner

Gösta Werner
Gösta Werner

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1986): "Tatuering", signerad och daterad G.Werner-81, grafiskt på tyg, 168/300, 25,5x21 cm

Oramad

349028

2015-12-15