Pierre Alechinsky Paris
2015-12-15
349034
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition - Paris, signerad och numrerad 35/90, färglitografi, bladmått ca 54x61 cm
Gulnader