Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): Flickor, signerad och daterad Siri Derkert okt 1971 i tusch, grafiskt blad, bladmått 24x24 cm

Gulnader

349042

2015-12-15