Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROY FRIBERG (född 1920): (2) Figurkomposition, monogramsignerad och daterad RF 84, 267/300 resp 44/300, litografi, bladmått 44x58 cm vardera
Oramade
349056
2015-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här