Roy Friberg

Roy Friberg
Roy Friberg
Roy Friberg
Roy Friberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROY FRIBERG (född 1920): (2) Figurkomposition, monogramsignerad och daterad RF 84, 267/300 resp 44/300, litografi, bladmått 44x58 cm vardera

Oramade

349056

2015-12-16