Albert Johansson

Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): (4) Komposition, signerad Albert Johansson -76 samt -73, färglitografi, bladmått 45x58 cm (3 blad med samma motiv)

Gulnader, i 4:a svarta mappar

349058

2015-12-15