Cartier Tank damarbandsur
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CARTIER, damarmbandsur, Tank Must de Cartier, boett i förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, urtavla med romerska siffror, blånerade visare, krona med cabochonslipad safir, läderarmband, boett nr: 366001 60261, diameter ca 20,5 mm, Cartier serviceetui, enligt uppgift nyligen servad
Förgyllning med smärre slitage
349064
2015-12-22