Rolex Datejust damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
50 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ROLEX, damarmbandsur, 18 k guld, Datejust, ca 1974, automatiskt urverk, plexiglas, datum, original jubileelänk i 18 k guld, champagnefärgad urtavla med 10 åttkantslipade diamanter, refnr: 6917, serie nr: 3514126, diameter 26 mm, chronometer certifikat, instruktionsbok, originalbox samt näsduk / putsduk, vikt ca 56,5 g
Glas med smärre repor, bruksslitage
349071
2015-12-20