Oljemålning
2015-12-15
349075
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skärgård i skymmning, daterad -13 (-18?), otydligt signerad, olja på pannå, 35x37 cm