Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TITTI FABIANI, bokskåp, 2 st, "Book", Italien, ask, vardera höjd ca 96, 70x37 cm
Slitage, smärre ytskador
349076
2015-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här