Titti fabiani

Titti fabiani
Titti fabiani
Titti fabiani
Titti fabiani
Titti fabiani
Titti fabiani

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TITTI FABIANI, bokskåp, 2 st, "Book", Italien, ask, vardera höjd ca 96, 70x37 cm

Slitage, smärre ytskador

349076

2015-12-15