Olle Lindgren Sommardans

Olle Lindgren Sommardans
Olle Lindgren Sommardans
Olle Lindgren Sommardans
Olle Lindgren Sommardans

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLLE LINDGREN (född 1930): Sommardans, signerad OL, samt signerad och daterad -83 a tergo, olja på duk, 27x26 cm

Kuntoraportti

349082

Päivämäärä:

2015-12-15