Olle Lindgren Sommardans
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLLE LINDGREN (född 1930): Sommardans, signerad OL, samt signerad och daterad -83 a tergo, olja på duk, 27x26 cm
Kuntoraportti
349082
Päivämäärä:
2015-12-15