Erik Tryggelin

Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin
Erik Tryggelin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Motiv från Stockmakargatan - Vadstena, signerad och daterad E Tryggelin Vadstena 16/3 1946, olja på pannå, 26 x 22 cm

349083

2015-12-15