Suzanne Nessim

Suzanne Nessim
Suzanne Nessim

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUZANNE NESSIM (född 1944): Fötter, signerad S. Nessim, 1/95,litografi, 65x49 cm

349088

2015-12-17