Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, 2/9, färglitografi/carborundum, bladmått ca 77 x 57 cm
Ej glasad
349090
2015-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här