Antonio Clavé

Antonio Clavé
Antonio Clavé

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, 2/9, färglitografi/carborundum, bladmått ca 77 x 57 cm

Ej glasad

349090

2015-12-15