Max Papart färglitografi med relieftryck

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), Komposition, signerad Max Papart, 5/90, färglitografi med relieftryck, bladmått 86 x 67 cm

349091

2015-12-15