James Coignard carborundum

James Coignard carborundum
James Coignard carborundum

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad ea 6/10, färgcarborundum, ca 64x50 cm

349093

2015-12-15