Jaktstilleben från Margrethelund
2015-12-16
349099
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAVID KLÖCKER EHRENSTRAHL (1700-tal) hans efterföljare: Jaktstilleben, monterad som dörröverstycke, olja på duk, 42 x 87 cm
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga
Lagningar, retuscher, smärre färgbortfall