Wilhelm Kåge vas

Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas
Wilhelm Kåge vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE, vas, stengods, Argenta, Gustavsberg, silverdekor med motiv av sjöjungfru, signerad ARGENTA 1132 II, höjd 17,5 cm

Krackeleringar

349100

2015-12-15