Porträtt från Margrethelund
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-talets första hälft): Porträtt av Johan Brehmer, adlad von Brehmer (1650-1707), olja på duk, 62,5 x 51 cm
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga
Lagning, slitage, krackelerad
349106
2015-12-16