Porträtt från Margrethelund

Porträtt från Margrethelund
Porträtt från Margrethelund
Porträtt från Margrethelund
Porträtt från Margrethelund

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-talets första hälft): Porträtt av friherre Johan von Brehmer (1671-1754), olja på duk, 63,5 x 50,5 cm
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga

Slitage, något krackelerad

349108

2015-12-16