Porträtt från Margrethelund
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-talets första hälft): Porträtt av friherre Johan von Brehmer (1671-1754), olja på duk, 63,5 x 50,5 cm
PROVENIENS: Margrethelunds slott, Åkersberga
Slitage, något krackelerad
349108
2015-12-16