Ljusstakar senbarock

Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock
Ljusstakar senbarock

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, försilvrad metall, senbarock, 1700-tal, ljuspipor med insvängd midja, delvis svarvade, avslutade i oktagon fot, höjd ca 16 cm

Slitage, senare försilvring

349116

2015-12-17