Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, försilvrad metall, senbarock, 1700-tal, ljuspipor med insvängd midja, delvis svarvade, avslutade i oktagon fot, höjd ca 16 cm
Slitage, senare försilvring
349116
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här