Longines fickur 18 k guld

Longines fickur 18 k guld
Longines fickur 18 k guld
Longines fickur 18 k guld
Longines fickur 18 k guld
Longines fickur 18 k guld
Longines fickur 18 k guld

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LONGINES, fickur, 18 k guld, savonett, 1920-tal, vitemaljerad urtavla, sekundvisare, arabiska siffror, boettnumer 4110137, innerboett i metall, breguetspiral, ankargång, diameter ca 50 mm, total vikt ca 102,5 g

Graverat monogram, smärre bucklor, ej funktionstestad, innerboett med gåvogravyr

349123

2015-12-17