Reinold Ljunggren

Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren
Reinold Ljunggren

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (4): Huskroppar samt vintermotiv, signerad R Ljunggren, färglitografier, ca 14x22 - 22x35 cm

349124

2015-12-15