Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968), ´´Mångån vid Gesunda´´ signerad och daterad Akke Hugh Malmeström -43, olja på pannå, 60x72 cm

349150

2015-12-15