Jennt Nyström Gumma med katt

Jennt Nyström Gumma med katt
Jennt Nyström Gumma med katt
Jennt Nyström Gumma med katt
Jennt Nyström Gumma med katt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946) Gumma med katt, signerad Jenny Nyström, akvarell, tusch och täckvitt på papper, ca 15x11 cm.

349163

2015-12-15