Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946) Gumma med katt, signerad Jenny Nyström, akvarell, tusch och täckvitt på papper, ca 15x11 cm.
349163
2015-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här