Antonio Clavé carborundum

Antonio Clavé carborundum
Antonio Clavé carborundum

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005), Komposition, signerad Clavé, 40/99 färgetsning/carborundum, bladstorlek 76 x 56 cm

Glas med sprickor

349172

2015-12-15