Sälbössa

Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄLBÖSSA, med slaglås, oktagonal räfflad pipa, kaliber ca 14 mm, sikte med solskydd, låset märkt SP&SR under krona, helstock med kolvlåda, längd 139 cm

slitage träskador,

349173

2016-01-21