Kinesiskt skåp

Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, bemålat med figurscener mot röd botten, bakomliggande hyllplan, höjd ca 80, 58 x 38 cm

Slitage, smärre färgbortfall

349196

2015-12-15