Skänk Kina

Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina
Skänk Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSKÅP, Kina, 1900-tal, trä, 10 lådor, ett dörrpar, höjd ca 115, 138 x 39 cm

Slitage, spricka

349197

2015-12-15