Ikon

Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IKON 1800-tal, Ryssland, försilvrad mässing, motiv av Kristus, 27x23 cm

Slitage, oljelampa saknas

349202

2015-12-15