Catharina Köhler

Catharina Köhler
Catharina Köhler
Catharina Köhler
Catharina Köhler

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CATHARINA KÖHLER (född 1944): Tre gracer - självporträtt, signerad och daterad Catharina Köhler a tergo, olja på duk, 150x133 cm

Smärre färgbortfall

349211

2015-12-17