Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003), Triptyk - "Meet the new century", signerad och daterad Figge 1993, krita och blyerts på papper, mått 88x42 cm
PROVENIENS: Galerie Bel´Art
349212
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här