Eddie Figge

Eddie Figge
Eddie Figge

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003), Triptyk - "Meet the new century", signerad och daterad Figge 1993, krita och blyerts på papper, mått 88x42 cm
PROVENIENS: Galerie Bel´Art

349212

2015-12-17