Alfred Wetterström Norrbro-Bazaren

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Norrbro-Bazaren (uppförd1839-1903) i Stockholm, signerad och daterad A Wetterström Norrbro 1895, olja på duk, 62x88 cm

349213

2015-12-16