Karl Momen oljemålning

Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning
Karl Momen oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARL MOMEN (född 1935), "Komposition i Röd, signerad och daterad Momen 89-90, även signerad a tergo, olja på duk, 122x122 cm

Smärre kantmärken

349215

2015-12-17