Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARL MOMEN (född 1935), "Komposition i Röd, signerad och daterad Momen 89-90, även signerad a tergo, olja på duk, 122x122 cm
Smärre kantmärken
349215
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här