Carl Hammoud

Carl Hammoud
Carl Hammoud

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HAMMOUD (född 1976), "Camera",
signerad Carl Hammoud, 2011, 36/60, litografi, 37x41 cm, oramad

349219

2015-12-17