Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Tablå", signerad Mats Åkerman -04, numrerad 233/240, pigment print, bladmått ca 44x56 cm, oramad
349228
2015-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här