Mats Åkerman

Mats Åkerman
Mats Åkerman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Tablå", signerad Mats Åkerman -04, numrerad 233/240, pigment print, bladmått ca 44x56 cm, oramad

349228

2015-12-19