Anders Palmér

Anders Palmér
Anders Palmér

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS PALMÉR (född 1958): Stockholmsmotiv, signerad Palmér, EA, färglitografi, 39x58 cm

349270

2015-12-16