Spegellampetter 1700-tal rokoko

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1700-tal, rokoko, sydeuropa, skuren förgylld dekor, för ett ljus vardera, höjd 55 cm, etikettmärkta "N M Åmell" Stockholm

Bronsering med skador

349277

2015-12-15