Maria Allansdotter

Maria Allansdotter
Maria Allansdotter
Maria Allansdotter
Maria Allansdotter
Maria Allansdotter
Maria Allansdotter
Maria Allansdotter
Maria Allansdotter

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIA ALLANSDOTTER (samtida): Kvinna med blomster och kvinna med katt på axel, signerad och daterad 1994, bemålat stengods, höjd ca 29 cm

349282

2015-12-16