Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MUGG, porslin, s.k. mandarinporslin, Kina, omkring 1800, dekor med figurscener och fåglar i emaljfärger, höjd 13 cm
Fotringsnagg samt en mynningsnagg, dekoren med slitage
349295
2015-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här