Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, ca 56x77 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

349342

2015-12-25