Sven X:et Erixson 2 litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): (2) Dansbanan Lanzarote, signerad X:et, 195/360, färglitografi, 39x42 cm
"Trolltrumma", signerad X:et, 1967, 49/160, färglitografi, ca17x25 cm

349380

2015-12-16