Skärgårdsbild

Skärgårdsbild
Skärgårdsbild
Skärgårdsbild
Skärgårdsbild

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Utskärs, osignerad, olja på duk, 23x32 cm

349389

2015-12-16