Diverse keramik

Diverse keramik
Diverse keramik
Diverse keramik
Diverse keramik
Diverse keramik
Diverse keramik
Diverse keramik
Diverse keramik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT, Le Sagittaire, Gien France, KAKELPLATTA, signerad och daterad Skogh med studiohanden Gustavsberg -72, stengods, 23x23 cm, VAS, OBJEKT, mongramsignerade KS -66 resp -67

349403

2015-12-16