Roy Friberg

Roy Friberg
Roy Friberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY FRIBERG (född 1920): Granskog, monogramsignerad och daterad RF 86, 13/190, bladmått 62x89 cm

Oramad

349404

2015-12-16