Sservferignsbrickor
2015-12-16
349406
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVERINGSBRICKOR, 1 par, 1800-tal, bemålat plåt, dekor av blomster samt duva respektve ryttare till häst samt text "Prince Albert", ca 71x52 respektive ca 60x45 cm
Slitage, färgbortfall