Väggdekoration i mässing

Väggdekoration i mässing
Väggdekoration i mässing
Väggdekoration i mässing
Väggdekoration i mässing

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGDEKORATION, mässingsplåt, i form av fjärilar, längd ca 103 cm

Slitage, bucklor

349423

2015-12-17