Bordslampa Daum

Bordslampa Daum
Bordslampa Daum
Bordslampa Daum
Bordslampa Daum

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, glas, 1900-talets mitt, signerad Daum France, höjd 31 cm

349439

2015-12-17