Nils Strinning

Nils Strinning
Nils Strinning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS STRINNING, bokhyllesektioner, "String", designade på1950-tal, bestående av 2 svartlackerade gavlar, samt 4 hyllpan i teak, ca 78x20 cm

slitage

349448

2015-12-17