Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS STRINNING, bokhyllesektioner, "String", designade på1950-tal, bestående av 2 svartlackerade gavlar, samt 4 hyllpan i teak, ca 78x20 cm
slitage
349448
2015-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här